Konkurs recytatorski

W piątek w naszej szkole odbył się III Papieski Konkurs Recytatorski, przygotowany przez panie Agatę Bereśniewicz iAnetę Zaczek. W tym roku hasłem przewodnim konkursu były słowa Jana Pawła II „Miejcie odwagę żyć dla miłości”. Do udziału w konkursie zaproszone zostały Dowiedz się więcej…

Walentynki

Tego roku również i w naszej szkole zagościło miłosne szaleństwo :). W poniedziałek, 16 lutego odbyły się bowiem SZKOLNE WALENTYNKI zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia każdy musiał założyć coś czerwonego. Uczniowie mieli okazję napisać życzenia na Wielkiej Walentynkowej Gazetce Dowiedz się więcej…