Konkurs recytatorski
W piątek w naszej szkole odbył się III Papieski Konkurs Recytatorski, przygotowany przez panie Agatę Bereśniewicz iAnetę Zaczek. W tym roku hasłem przewodnim konkursu były słowa Jana Pawła II „Miejcie odwagę żyć dla miłości”. Do udziału w konkursie zaproszone zostały Dowiedz się więcej…