Konkurs recytatorski

W piątek w naszej szkole odbył się III Papieski Konkurs Recytatorski, przygotowany przez panie Agatę Bereśniewicz iAnetę Zaczek. W tym roku hasłem przewodnim konkursu były słowa Jana Pawła II „Miejcie odwagę żyć dla miłości”. Do udziału w konkursie zaproszone zostały szkoły gimnazjalne z powiatu choszczeńskiego. Bezapelacyjnym zwycięzcą został reprezentant Publicznego Dowiedz się więcej…

Walentynki

Tego roku również i w naszej szkole zagościło miłosne szaleństwo :). W poniedziałek, 16 lutego odbyły się bowiem SZKOLNE WALENTYNKI zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia każdy musiał założyć coś czerwonego. Uczniowie mieli okazję napisać życzenia na Wielkiej Walentynkowej Gazetce Ściennej. Poza tym mogli zaprezentować swe wokalne możliwości w miłosnym Dowiedz się więcej…