Dziś w naszej szkole odbyła się V sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Choszcznie.

Podjęto uchwałę w sprawie udziału w konkursie Pomorze Zachodnie Młodych. Przyjęto również zmiany w składach osobowych zespołów problemowych, aby usprawnić ich pracę i zwiększyć efektywność działań.

To była dla wszystkich cudowna lekcja demokracji.