Szlachetna Paczka

Jesteśmy oficjalnym darczyńcą Szlachetnej Paczki. To olbrzymia odpowiedzialność i wyróżnienie. Przygotowujemy paczkę dla samotnej, schorowanej kobiety.

Pani Wanda została sama po śmierci męża. Bardzo cierpi, zarówno z powodu samotności jak i przez problemy z niepełnosprawnością. Jest bezdzietna. Pani Wanda porusza się za pomocą kul i o balkoniku, nie radzi sobie w codziennych obowiązkach domowych i jest z tym wszystkim sama, ponieważ dalsza rodzina nie utrzymuje z nią kontaktów. Jej emerytura jest bardzo niska i wynosi 560 zł, po odliczeniu wszystkiego na życie zostaje 360 zł. Kobiety nie stać na opał i żywność, a co dopiero mówić o dojazdach do szpitala.

Chociaż los doświadczył panią Wandę wieloma tragediami, nigdy się nie podała i wbrew przeciwnościom losu, zawsze ma nadzieję, że nowy dzień przyniesie lepsze jutro.

Wśród największych potrzeb pani Wanda wymienia:

  • węgiel na zimę (czyli zbieramy pieniążki na opał)
  • żywność
  • artykuły higieniczne i środki czystości.

Będzie również wdzięczna za wyposażenie mieszkania kołdrę, która zapewni ciepło w zimne noce. Potrzebuje też kurtki na zimę, ciepłych rajstop, swetrów – rozmiar L. (oczywiści wszystkie ubrania nowe lub prawie nowe.

Poszukujemy wszystkich ludzi szlachetnego serca – przyłączcie się do nas. Razem możemy więcej!