Koniec roku szkolnego 2015/2016

W drogę, bez drogowskazów! W drogę, po własny los! – tymi słowami 24 czerwca 2016 r. pożegnaliśmy się z absolwentami naszej szkoły. W przepięknej aranżacji padały słowa podziękowań, pożegnań, czasami obawy o przyszłość. Ale najpiękniej wyraził się Wojtek mówiąc: „Dziękujemy, że miejsce to mogliśmy nazywać swoim drugim domem”. Łzom nie było końca. Wzruszyli się absolwenci, płakali uczniowie, niektórzy nauczyciele ukradkiem ocierali oczy.

Podczas uroczystości nie zapomniano o tych, którzy już odeszli. Minutą ciszy uczczono pamięć p. Józefa Myczkowskiego – nauczyciela fizyki, mentora i po prostu życzliwego człowieka. Dyrektor szkoły, pani Bernarda Ewa Dybowska podziękowała też pracodawcom, którzy pełnią ważną funkcję w życiu zawodowym młodzieży.

Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Dyrektor Szkoły nagrody książkowe i rzeczowe. Nasi „najlepsi z najlepszych” to: Katarzyna Kołodziej, Klaudia Szeruga, Julianna Redak, Klaudia Prokop – za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność społeczną, aktywny udział w życiu szkoły oraz promowanie jej w środowisku lokalnym, a także: Adrianna Bruks, Alicja Czerniga, Paulina Kąkolewska, Aleksandra Kolęda, Agnieszka Mazurek Katarzyna Rzepka, Kamila Szymanowicz, Agnieszka Łazińska, Nina Szysz, Aleksandra Paczos i Wojciech Szereszowski – za aktywność i zaangażowanie w życie szkoły, a przede wszystkim za to, że zawsze służyli swą pomocą.