Konkurs recytatorski

W piątek w naszej szkole odbył się III Papieski Konkurs Recytatorski, przygotowany przez panie Agatę Bereśniewicz iAnetę Zaczek. W tym roku hasłem przewodnim konkursu były słowa Jana Pawła II „Miejcie odwagę żyć dla miłości”.
Do udziału w konkursie zaproszone zostały szkoły gimnazjalne z powiatu choszczeńskiego. Bezapelacyjnym zwycięzcą został reprezentant Publicznego Gimnazjum w Reczu Adrian Kociuba, drugie miejsce zajęła Klaudia Szeruga z Zespołu Szkół Nr 3 w Choszcznie, zaś trzecia była Wiktoria Rakowska z Publicznego Gimnazjum w Reczu.
Tradycyjnie, oprócz konkursu, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny poświęcony pamięci św. Jana Pawła II. Nie obyło się więc bez łez i chwili wzruszeń. No i oczywiście nie mogło zabraknąć ulubionych papieskich kremówek 🙂
Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na czwartą już edycję konkursu.